Değer Önerilerimiz

MES, bir yenidoğanın doğumundan itibaren, hastanede geçirdiği süre boyunca tüm tedavilerinin en etkin ve en  güvenilir şekilde tamamlanması için çalışır.

MES, Türkiye Sağlık sektöründe 30 yıldan fazla süregelen deneyimini, çağımızın ve teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte ederek, sağlık çalışanlarının ve yöneticilerinin işlerini kolaylaştırmak ve hastaların sağlığına kavuşmasını garanti etmek için kullanır.

Bizler daima, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmak için çalışırız. Bu amaçla, tüm ekibimizle sürekli eğitimlere katılır, kendimiz, hizmet ettiğimiz müşterilerimiz ve ürün / hizmet aldığımız tedarikçilerimiz için daima kaliteyi sorgular, kaliteyi hedefleriz. Nihai faydayı edinen hastalara en mükemmel sağlık hizmetinin sunulabilmesinin, ancak ve ancak  tüm iş süreçlerimizde kaliteyi hedeflememizden geçtiğini biliriz.

 
 
Copyright © 2014 MES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret ve İthalat Ltd. Şti.

Kazım Karabekir Cad. Başkent İş Merkezi No: 91/81-82-83 İskitler 06060 Ankara • Tel: +90 ( 312 ) 384 24 73 (pbx) • Faks: +90 ( 312 ) 384 24 08 • E-Posta: info@mes.com.tr • www.mes.com.tr

Web Tasarım: AdaNET
Ana Sayfa